Od wydawcy

Trudne czasy nastały, piekarz staje się drukarzem, a Cech Rzemiosł Różnych to relikt przeszłości nikomu już niepotrzebny. Jedni krzyczą „Komuno wróć”, inni z wiaderkiem pastelowej farby kolorują kraj. Efekt końcowy po przemianie ustrojowej widać na każdym osiedlu, płocie czy zakręcie. Nie od dzisiaj wiadomo przecież, że reklama musi stać w miejscu dowolnym, tak więc stoi! Żyję w kraju, w którym ludzie permanentnie przechodzą na czerwonym świetle, a nasze „Know-How” jest największą tajemnicą tego świata, skrywaną skrzętnie.

Doszedłem do wniosku, że podzielę się swoim „Know-How” z innymi, może wówczas podniesie się jakość konkurencji, a może po prostu ktoś stanie się lepszym człowiekiem. W ten sposób docieramy do momentu w którym rodzi się pomysł na drukbook, początkowo prowadzony jako dział „Czy wiesz, że...” na stronie mojego byłego chlebodawcy, a w późniejszym czasie jako hipertekstualna gazeta o grafice komputerowej, poligrafii i wszystkim co może się przydać aby wyprodukować Twoją reklamę.

Szukając inspiracji, przeglądałem wiele branżowych gazet. W tym miejscu muszę stwierdzić, że w większości przeważa strosunek kolorowych zdjęć na niekorzyść tekstu i to jeszcze miernej jakości. Z artykułów w tych gazetach wynika tyle samo co z wiadomości w portalach internetowych, ostatecznie to twoja sprawa co czytasz i za co płacisz. Moje intencje to bezinteresownie dzielić się wiedzą którą posiadam do czasu aż się nie wyczerpią jej pokłady. Jeśli do tego dojdzie poinformuję Ciebie o tym fakcie abyś nie musiał płacić za reklamę w serwisie w którym sprzedaje się tylko buble.

Na koniec chciałbym poinformować Ciebie, że nie jestem, żadnym redaktorem i nie ukończyłem szkoły dziennikarskiej, dlatego nie żądam żadnej zapłaty za opublikowane informacje. Jeśli coś będzie dla Ciebie nie zrozumiałe to po prostu do mnie napisz. Staram się tłumaczyć zagadnienia w sposób praktyczny, zrozumiały, jednak spieszę z informacją, że i ja popełniam błędy, a przelewanie myśli na ekran to dla mnie nowość.

Wydawca

projektedukacja

Redakcja

kontakt@projekt.edu.pl

Redaktor naczelny

Remigiusz Pyrek

Projekt okładki

projekt.edu.pl

Druk

Joomla Project

Nakład

~ 120 ppm

Reklama i promocja

reklama@drukbook.pl

Redakcja nie zwraca materiałów niezamówionych, zastrzega sobie prawo do redagowania nadesłanych tekstów, nie odpowiada za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń.

Copyrights

© drukbook · 2014